Autoryzowana stacja Mercedes-Benz

Jesteś tutaj:

Naprawy gwarancyjne
i pogwarancyjne Mercedes-Benz

Polimerc to profesjonalny serwis Mercedes-Benz, specjalizujący się w obsłudze pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów.

Jako autoryzowany serwis, oferujemy szeroki zakres usług naprawczych, obejmujących zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Nasz doświadczony zespół techników jest przygotowany do świadczenia wysokiej jakości usług naprawczych, niezależnie od rodzaju problemu.

W naszym serwisie korzystamy z oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz, co gwarantuje nie tylko doskonałą jakość, ale także długotrwałą niezawodność i wydajność Waszych pojazdów.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi w obsłudze pojazdów marki Mercedes-Benz. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Państwu kompleksową opiekę serwisową, dbając o Wasze bezpieczeństwo i komfort podróży.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne Mercedes-Benz Polimerc

Wykonujemy wszystkie naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze wszystkich samochodów ciężarowych i dostawczych marki Mercedes-Benz oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze autobusów marki Mercedes-Benz i Setra.

Autoryzowana stacja Mercedes-Benz Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Zapraszamy do autoryzowanego serwisu samochodów dostawczych, miejsca gdzie profesjonalizm spotyka się z doskonałą obsługą.

Autoryzowana stacja Mercedes-Benz Samochody ciężarowe

Samochody ciężarowe

Jako zaufany partner Mercedes-Benz, oferujemy kompleksowe usługi naprawcze i diagnostyczne, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Autoryzowana stacja Mercedes-Benz Autobusy

Autobusy i autokary

Nasz doświadczony zespół techników specjalizuje się w obsłudze autobusów, zapewniając kompleksową opiekę nad Twoją flotą transportową.

Jakość potwierdzona Certyfikatami

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną i stabilną kadrę pracowniczą, nowoczesny sprzęt serwisowy zgodnie z wymogami autoryzacyjnymi oraz przestronne wielostanowiskowe hale , które umożliwiają wykonanie usług serwisowych we wszystkich pojazdach bez względu na gabaryty. Powyższe składowe pozwalają nam świadczyć usługi  na najwyższym poziomie bez żadnych ograniczeń. Jakość naszej działalności dodatkowo potwierdza posiadany Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz przedstawią szczegóły naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy również do zapoznania się z dodatkowymi informacjami zawartymi na naszej partnerskiej stronie internetowej portalu Mercedes-Benz.

Serwis Mercedes-Benz Polimerc Dobczyce

Autoryzowany serwis samochodów Polimerc

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwis samochodów przy ul. Obwodowej 6 w Dobczycach.

Nasi wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.