Mercedes-Benz

Jesteś tutaj:

Autoryzowany serwis samochodowy

Jako zaufany partner marki Mercedes-Benz, oferujemy Państwu kompleksową obsługę naprawczą i serwisową w zakresie pojazdów ciężarowychdostawczych i autobusów, zapewniającą najwyższy standard obsługi dla Państwa pojazdu.

Nasz wyspecjalizowany zespół techników jest gotowy do udzielenia profesjonalnej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z Państwa samochodem Mercedes-Benz. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo rutynowej konserwacji, naprawy mechanicznej, diagnostyki komputerowej czy też kompleksowej obsługi gwarancyjnej – jesteśmy tu, aby zapewnić Państwu szybką, efektywną i bezpieczną obsługę.

Nasze usługi obejmują także szeroki zakres oryginalnych części i akcesoriów, aby zapewnić Państwa pojazdowi najlepszą możliwą opiekę i wydajność.

Autoryzowany serwis samochodowy Polimerc
Naprawy blacharko-lakiernicze Polimerc Dobczyce

Naprawy blacharko-lakiernicze

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie naprawy i likwidacji szkód komunikacyjnych autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i naczep, korzystając z bezgotówkowych rozliczeń.

Nasza firma jest autoryzowana i posiada certyfikaty do przeprowadzania napraw blacharsko-lakierniczych dla pojazdów Mercedes-Benz, Setra oraz wszystkich wiodących producentów naczep, takich jak Schmitz, Wielton, Krone, Koegel, Fliegl, Kaessbohrer, Zasław i Mega.

Wszystkie prace związane z naprawą i likwidacją szkód komunikacyjnych są wykonywane przez naszą firmę na miejscu, bez potrzeby korzystania z usług innych przedsiębiorstw.

Autoryzowany serwis samochodów Polimerc

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwis samochodów przy ul. Obwodowej 6 w Dobczycach.

Nasi wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.