Kariera w Polimerc

Jesteś tutaj:

Wypełnij formularz i rozpocznij karierę w Polimerc

W firmie Polimerc innowacja jest kluczowym elementem naszej działalności, dlatego szukamy osób kreatywnych, które chcą uczestniczyć w procesie projektowania, wytwarzania i testowania nowoczesnych części samochodowych, a także w obsłudze i serwisie samochodów.

Dołącz do naszego zespołu, w którym innowacyjność, jakość i zaangażowanie są kluczowymi wartościami każdego dnia.

Wypełnij formularz, dołącz swoje CV oraz listy motywacyjny i rozpocznij pracę z nami! Odpowiedź na Twoje zapytanie otrzymasz w ciągu 48 godzin w dni robocze.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Polimerc Sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 6, 32-410 Dobczyce, KRS: 0000179355, NIP: 6811290176, Regon: 3510660405.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności oraz Przetwarzanie Danych Osobowych.

  Administratorem danych osobowych jest Polimerc Sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 6, 32-410 Dobczyce, KRS: 0000179355, NIP: 6811290176, Regon: 3510660405. Dane osobowe są zbierane na podstawie zgody kandydata na udział w rekrutacji, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku. Dane nie będą przekazywane do innych krajów, nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu, sprostowania, cofnięcia zgody na przetwarzanie, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przysługujących praw i ochrony danych zapraszam do kontaktu na biuro@polimerc.pl.

  Autoryzowany serwis samochodów Polimerc

  Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwis samochodów przy ul. Obwodowej 6 w Dobczycach.

  Nasi wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.